Úvod O vás

O vás

Email Tisk PDF

Naše projektové finanční služby vznikly pro Vás, pro spotřebitele a klienty. Jsme si plně vědomi vaší nespokojenosti se současnými finančními službami, které jsou mnohdy doprovázeny nízkou odborností, přesyceností „finančních poradců“, přesyceností finančních produktů a také neetickými formami prodeje. Víme, že informační přesycenost, neustálé telefonní kontakty i mediální negativa vás odrazují od řešení důležitých rodinných, osobních i firemních potřeb. Nicméně kvalita řešení důležitých (strategických) cílů – priorit, ukazuje kvalitu vašich vztahů, kvalitu vaší odpovědnosti ke svým blízkým, ke svým firmám, ke společníkům, ale i k sobě.

To jsou hlavní důvody, proč jsme vytvořili nové segmentové užitky, nové segmentové formy poradenství, nové segmentové řešení vašich potřeb a hlavně úplně nový a revoluční klientský postup pro řešení vašich potřeb:

  1. Přečtěte si seznam nových užitků
  2. Vyberte si užitek a klikněte si na užitkovou analýzu. Tím se zařadíte do klienstkého užitkového segmentu. Tomu odpovídá i naše případná segmentová komunikace.
  3. Pokud vás rámcová užitková analýza zaujme, klikněte si na metodický princip
  4. Pokud nám sdělíte vybraný užitek a svůj e-mail a telefon, pošleme vám metodické principy, popis programu i parametrovou modelaci
  5. Pokud budete chtít nastavit parametry programu, ekonomiku i cenu, klikněte si na parametrovou modelaci. Vyplníte potřebné informace a klikem nám je odešlete
  6. Naše know-how stálo mnoho úsilí, času i nákladů, proto si ho chráníme. Z tohoto důvodu si dovolíme zatelefonovat vám a teprve potom vám zašleme nabídku nebo ji přivezeme osobně.
  7. Splní – li naše nabídka vaše představy o realizaci vašich potřeb, nezbývá než ji uskutečnit

Nejste – li příznivcem podobných postupů a zaujme vás některý z užitků, klikněte pouze Kontakt kde najdete formulář nebo telefonní číslo, což znamená, že vás můžeme telefonicky popř. osobně kontaktovat na vámi zaslané telefonní číslo.