Úvod O nás

O nás

Email Tisk PDF

Naše největší přednost (jedinečnost) a odlišnost od veškeré konkurence ve „finančním světě“ vyplývá z našeho vlastního metodického vývoje užitků ve prospěch klientů. Naše technologické vývojové centrum vzniklo již v roce 2004.

Vytvořili jsme nové projektové – kombinované finanční služby s vyšší užitkovou přidanou hodnotou pro klienty. To znamená, že klient si může u nás vybrat užitek, který potřebuje pro rodinu, firmu, pro sebe a k tomu si koupí základní finanční produkt.

Co to je vyšší užitková přidaná hodnota pro klienta? Jsou to nové metodické, právní, ekonomické i sociální užitky pro klienta. Ty jsou nabízeny klientům ve formě kompletních užitkových programů, jejichž konstrukce se skládá z nových užitků + potřeb klientů + finančních produktů. Řešení potřeb klientů ve formě dodávky užitkových programů nabízí vyšší filozofickou hodnotu řešení potřeb klientů. To znamená, že např. hodnoty zabezpečení rodinných prioritních cílů nabízíme se 100% jistotou realizace i se 100% hodnotou odpovědnosti rodičů. Stejný metodický princip nabízíme i pro 100% zabezpečení firmy se 100% odpovědnosti majitelů firem aj.

V čem se lišíme? Žádná konkurence (pojišťovna, banka, makléř) nemůže nabídnout podobné užitky, podobné formy poradenství, programové řešení potřeb klientů, ani užitkové formy komunikace s klientem.

Naše projektové finanční služby jsou založeny na užitcích a nemusí se nabízet pomocí nereálných výnosů a jiných neetických informací. To znamená, že je nelze zneužít pro neetické formy prodeje. To je náš metodický přínos pro odstranění distribuční korupce při prodeji finančních produktů.