Úvod 100% zabezpečení životní úrovně v rodině

100% zabezpečení životní úrovně v rodině

Email Tisk PDF

Filozofie tohoto užitku řeší obecně hodnotu vztahu rodičů a jejich dětí, hodnotu vztahů mezi rodiči i hodnotu vztahů rodičů s dědici.

Spousta rodičů říká, že rodina je na prvním místě, „vše pro rodinu“ apod. Nicméně těmto proklamacím neodpovídají hodnoty rodinných finančních systémů. To znamená skladba finančních produktů, jejich nastavené parametry a popřípadě právní aspekty.

Mezi hlavní ukazatele tohoto užitku patří parametry zabezpečení a parametry úspor pro dlouhodobé zabezpečení rodiny a jejich priorit.

Cílem tohoto užitku a užitkového programu je, aby se životní úroveň rodiny nezměnila a všechny rodinné cíle se 100% realizovali i v případě úmrtí rodiče.

Prvek 100% zachování životní úrovně v případě úmrtí rodiče a jeho dlouhodobé ztráty příjmů, se získá metodickým výpočtem, který je součástí našeho strategického rodinného poradenství – rodinného consultingu, které je základem našich projektových finančních služeb.

Tato vrcholová strategie vyjadřuje vrcholovou hodnotu odpovědnosti rodičů a rodinných vztahů pro řešení budoucnosti.

Konkurence tento užitek nenabízí. Naše projektové finanční služby ano. Cítíte – li 100% odpovědnost za životní úroveň rodiny, za její dlouhodobou budoucnost a za 100% realizaci rodinných prioritních cílů, zakomponujte si tuto filozofickou strategii do rodinného finančního systému.

Zabezpečení dlouhodobé budoucnosti a dlouhodobé životní úrovně rodiny je vrcholem odpovědnosti a vztahu rodičů k dětem