Úvod 100% realizace rodinných prioritních cílů

100% realizace rodinných prioritních cílů

Email Tisk PDF

Tento užitek řeší odpovědnost rodičů za realizaci důležitých rodinných cílů v budoucnosti. Např. cíle spojené s dětmi – studium, bydlení dětí, start do života, cíle rodinné – zachování životní úrovně, rodinné bydlení, cíle osobní - např. vlastní zabezpečení. Filozofie odpovědnosti rodičů spočívá v tom, že i v případě ztráty jejich příjmů v důsledku jejich předčasného úmrtí nebo invalidity, se prioritní cíle 100% realizují. Míra odpovědnosti rodičů vyjadřuje skutečnou hodnotu vztahu např. mezi rodiči a dětmi, mezi rodiči.

Rodinné finanční systémy mohou vyjadřovat nejen „obecné ukazatele“ např. kvalitu, ale i detailní hodnoty filozofie odpovědnosti a vztahu. Hodnoty odpovědnosti i hodnoty vztahu vyjadřují parametry finančních produktů, správná volba finančních produktů a jejich filozofická a parametrová synergie. Velmi častou chybou při tvorbě finančních systémů je orientace na spořivost, na ukazatele výnosu, které nevyjadřují odpovědnost ani vztah.

Parametry 100% realizace, prvek 100% odpovědnosti i prvek 100% vztahu v rodinných finančních systémech se získá metodickým výpočtem, který vytvořila naše firma. Konkurence – pojišťovny, banky i makléři navrhují pouze odhadové hodnoty.

Výpočet hodnot odpovědnosti a vztahu je součástí našeho rodinného strategického poradenství, které je základem našich projektových finančních služeb.

 

S námi si můžete vybrat odpovědnost nebo nezodpovědnost i hodnotu rodinných vztahů. Rodinné finanční systémy to jasně ukazují.